Katalog firm

AT Górscy

Fotografia dziecięca i rodzinna - jeżeli chcecie mieć wspaniałe zdjęcia, chcecie zafundować sobie niezwykłą sesję, to Agnieszka i Tomasz Górscy zapraszają. Nasza firma oferuje Wam wzięcie udziału w niezwykłych i tematycznych sesjach. Jeżeli chcecie poznać szczegóły takiej współpracy, to koniecznie musicie się z nami skontaktować.

Fotografia ciążowa

Ciąża to szczególny okres w życiu kobiety. Wiele zmian ma miejsce. Warto więc upamiętnić ten wyjątkowy czas i wybrać się na sesję ciążową do profesjonalnego studia fotograficznego. Wykonywana przez naszą firmę fotografia ciążowa Łódź to gwarancja wysokiej jakości zdjęć, fachowej obsługi.
Dostarczymy Ci zdjęcia, o których marzysz. Udokumentujemy Twój piękny brzuszek ciążowy oraz emocje związane z oczekiwaniem na nowego członka rodziny. Sesję ciążową oferujemy w 3 wariantach, więc na pewno wybierzesz coś dla siebie. zwykle czas trwania sesji wynosi 2-2,5 godziny. Najlepiej zdecydować się na nią w 7-8 miesiącu ciąży, ale to nie reguła. Sesja może odbyć się w naszym studio albo w plenerze, Oczywiście nie stoi nic na przeszkodzie, aby sesja ciążowa została wykonana u Ciebie w domu.
Doskonale rozumiemy, jak wiele dziecko w życiu zmienia i jak bardzo jest ważne. Fotografia i dzieci to nasza pasja. Uważamy, że fotografia ciążowa oraz dziecięca stanowi niezwykłą pamiątkę na długie lata. Wystarczy przyjść i zobaczyć jak pracujemy.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985