Katalog firm

Adwokat Nawocki

Adwokat Piotr Nawocki oferuje pomoc prawną, która będzie obejmowała reprezentowanie przed Sądem. Moim klientom oferuje również jednorazową pomoc prawną, która może obejmować pomoc przy napisaniu najróżniejszych dokumentów sądowych. Ze mną na pewno uda Wam się załatwić pozytywnie wszystkie sprawny prawne.

Sprawy rozwodowe

Czy rozwód należy do przyjemnych spraw? Trzeba przyznać, że w obliczu wielu spraw, z którymi na co dzień mamy do czynienia na sali sądowej, rozwody potrafią być prawdziwą batalią o przetrwanie dwojga ludzi, którzy jeszcze nie dawno składali sobie przysięgę małżeńską.
Dlatego w takiej batalii warto mieć przy sobie dobrą osobę, która pomoże Wam się poruszać pomiędzy wszystkimi przepisami prawa. Jako adwokat sprawa rozwodowa Łódź zapraszam do mojej kancelarii wszystkie osoby, które chcą wnieść papiery rozwodowe lub też otrzymały już takie pisma. Zapoznam się z Waszą sprawą i razem postanowimy o co wnosicie na sali rozpraw, czy będzie to rozstanie z czyjejś winy, czy też nie.
Trzeba wziąć również pod uwagę małoletnie dzieci, jeżeli pojawiły się w trakcie trwania małżeństwa. Ustalenie opieki nad nimi, jak również wysokość alimentów, to bardzo ważne sprawy, które warto załatwić już przy rozstaniu. Tak samo jest z podziałem majątku, jeżeli przed ślubem nie było spisanej intercyzy. Wszystko razem ustalimy.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Kancelaria Wodo

Podstawowym argumentem, jaki przemawia na korzyść naszej kancelarii prawnej która działa w Łodzi, jest fakt iż posiadamy ogromne doświadczenie, predyspozycje i wiedzę którą zawsze wykorzystujemy w asp...

Justyna Szondelmajer

Wszechstronna kancelaria prawna gwarantuje kompleksową obsługę dla polskich oraz zagranicznych podmiotów gospodarczych chcących prowadzić legalne interesy na terenie naszego kraju. Nasi klienci mogą o...